eskort samsun

ÜNYENETHABER

– CHP ORDU İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISI FATSA’DA YAPILDI

– CHP ORDU İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISI FATSA’DA YAPILDI
16 Mayıs 2016 - 15:48

METROPOLHABER

CHP ORDU İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISI FATSA’DA YAPILDI
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanlığı tarafından yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Parti binasında düzenlenen toplantıya CHP Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, CHP Fatsa İlçe Başkanı Onur Çam, çevre ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını ev sahibi olan CHP Fatsa İlçe Başkanı Onur Çam gerçekleştirdi. Çam, “Üyelerimizin, partililerimizin ve hemşerilerimizin sorunlarını bu danışma toplantılarında değerlendirmelerde bulunuyoruz. Artık yerinden yönetim ve günlük basın toplantılarıyla değil, tüm ilçeleri gezerek toplantılar gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda da Fatsa ilçemize ne katkı sağlayacaksak yapmaya çalışacağız. Seçim çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.
Ordu İl Başkanı Atilla Şahin ise toplantıda yaptığı açıklamada, “İl yönetim kurulu toplantılarının ilçelerde yapılması özellikle üyelerimizin de katılması bizim için çok önemlidir. CHP’de her birey genel başkan yardımcısıdır ve aşağı doğru giden bir sıfatı sağlayacaktır. Bu bilinçle hareket eden topluktan oluşan bir partiyiz. Katılım gerçekten çok yüksek ve bizlerde bu katılımın bizlere olan inancını biliyoruz. Salonlara artık sığmıyoruz. Bu anlamda toplantılarımız tüm hızıyla tüm ilçelerimiz de gerçekleşecek” ifadelerini kullandı.
Toplantıda CHP Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız da partililere bir konuşma yaptı ve toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-