eskort samsun

ÜNYENETHABER

AK PARTİLİ BAŞKAN KARARLI KONUŞTU

AK PARTİLİ BAŞKAN KARARLI KONUŞTU
17 Mayıs 2016 - 15:59

METROPOLHABER

AK PARTİLİ BAŞKAN KARARLI KONUŞTU AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI UĞUR ÇELENK: “BAŞKANLIK SİSTEMİNİN MUTLAKA GERÇEKLEŞECEKTİR” “İSTESELER DE İSTEMESELER DE MİLLETİN İSTEDİĞİ YENİ VE GÜÇLÜ TÜRKİYE, YENİ ANAYASASI VE YENİ BAŞKANLIK SİSTEMİ, HALKIN YÜZDE 52 HELAL OYU İLE SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANIMIZ ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞECEKTİR”

– AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI UĞUR ÇELENK:
– “BAŞKANLIK SİSTEMİNİN MUTLAKA GERÇEKLEŞECEKTİR”
– “İSTESELER DE İSTEMESELER DE MİLLETİN İSTEDİĞİ YENİ VE GÜÇLÜ TÜRKİYE, YENİ ANAYASASI VE YENİ BAŞKANLIK SİSTEMİ, HALKIN YÜZDE 52 HELAL OYU İLE SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANIMIZ ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞECEKTİR”

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, başkanlık sisteminin mutlaka gerçekleşeceğini belirterek, “Milletin istediği yeni ve güçlü Türkiye, yeni anayasası ve yeni başkanlık sistemi, halkın yüzde 52 helal oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımız öncülüğünde gerçekleşecektir” dedi.
AK Parti Ordu İl Yönetim Kurulu toplandı. 22 Mayıs Pazar günü yapılacak 2. olağanüstü kongre hazırlıklarının görüşüldüğü toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, yeni ve güçlü bir Türkiye hedeflediklerini, bu sebeple Başkanlık sisteminin mutlaka gerçekleştirileceğini söyledi.
Çelenk, muhalefeti de eleştirerek şöyle devam etti: “Kendi partilerindeki kaosu, istikrarsızlığı, 90 yıllık mazilerinde iki de bir olağanüstü kongre toplamalarını görmezden gelip, AK Parti’yi eleştirme cüretini gösteren bazı zavallıların AK Parti‘nin adını kullanarak dünya liderimize laf yetiştirme, onu eleştirme, mazlumların hamisi olan liderimize diktatör diyerek kendi diktatörlüklerini saklama girişimleri, paralel çete ile giriştikleri işbirliği boşuna ve beyhude çabalardır. Onlar isteseler de istemeseler de milletin istediği yeni ve güçlü Türkiye, yeni anayasası ve yeni başkanlık sistemi, halkın yüzde 52 helal oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımız öncülüğünde gerçekleşecektir.”

ANKARA’YA 20 OTOBÜS
22 Mayıs Pazar günü yapılacak 2. olağanüstü büyük kongreye teşkilat olarak 20 otobüsle katılacaklarını belirten Başkan Çelenk, “22 Mayıs’ta 2. olağanüstü kongrede seçilecek yeni genel başkan ve başbakan kim olursa olsun hedeflerimiz değişmeyecektir. Hedef, kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yeni Türkiye hedefidir. Yeni genel başkanımız başımızın tacı olacak, teşkilatlar olarak bizde yeni Türkiye yolunda elimizden ne geliyorsa katkıda bulunacağız. 14 yıllık iktidarımız döneminde hep milletin huzurunda, millete hesap verdik, başka hiçbir merciye hesap vermedik” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-