![disaridan-biri-gozuyle-biz-imamlar-din-gorevlileri-olarak-oz-elestiri-yapmaliyiz](http://www.unyenethaber.com/wp-content/uploads/2016/05/disaridan-biri-gozuyle-biz-imamlar-din-gorevlileri-olarak-oz-elestiri-yapmaliyiz.jpg)
Ünye Din Görevlileri Dernek başkanlığına aday diğer bir isim ise Ünye Büyük Camii Müezzini Orhan Güler. Geçtiğimiz 2014 yılı Haziran ayında başkanlık için aday olan Orhan Güler başkanlığı Fehmi Dayanç’a kaptırmıştı. Bu sefer şansını tekrar deneyecek olan Orhan Güler’in yoğun bir çalışma içersinde olduğu gelen bilgiler arasında.
Her iki adayın listesinde kimler olduğu ise sır gibi saklanıyor. 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü adayların yapacağı konuşmalar ve projeleri seçimin kaderini belirleyecek.
Ünye Müftülüğü Din Görevlileri olarak kardeşlik ortamında bir seçim olmasını diliyor, her iki başkan adaylarımıza başarılar temenni ediyoruz.