eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKANDAN JET-SKİ ŞOV 

BAŞKANDAN JET-SKİ ŞOV 
21 Mayıs 2016 - 16:22

BAŞKANDAN JET-SKİ ŞOV ORDU’DA 170 KİŞİLİK GEZİNTİ TEKNESİ HİZMETE GİRDİ. GEZİNTİ TEKNESİNİN KARADENİZ’E AÇILMASINA ORDU BÜYÜKŞEHİR SBELEDİYE BAŞKANI ENVER YILMAZ, JET-SKİ İLE EŞLİK ETTTİ

ORDU’DA 170 KİŞİLİK GEZİNTİ TEKNESİ HİZMETE GİRDİ. GEZİNTİ TEKNESİNİN KARADENİZ’E AÇILMASINA ORDU BÜYÜKŞEHİR SBELEDİYE BAŞKANI ENVER YILMAZ, JET-SKİ İLE EŞLİK ETTTİ

Karadeniz insanının denize olan soğukluğunu gidermek amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi bir ilke imza attı. Büyükşehir Belediyesi, bir gezinti teknesini vatandaşların hizmetine sunarken, Başkan Enver Yılmaz da denizde jet-ski şovu yaptı.

Karadeniz insanının denizden yeterince yararlanmaması karşısında harekete geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilk olarak bir gezinti teknesini bünyesine katarak ilk adımı attı. 170 kişilik gezinti teknesi yaz sezonunda Altınordu, Fatsa ve Ünye’de 4 ay süreyle vatandaşların hizmetinde olacak. Gezinti teknesinin hizmete girmesiyle birlikte vatandaşlar çay ve simit eşliğinde Karadeniz’in eşsiz manzarasının keyfini sürerken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da, gezinti teknesine jet-ski ile eşlik etti. Gezinti teknesinin etrafında jet-ski ile şov yapan Başkan Yılmaz, Ordu halkının denizden yeterince faydalanamadığını, bu yüzden gezinti teknesinin Ordu’da ihtiyaç olduğunu söyledi.
Başkan Yılmaz, Zodyak bot ve jet-ski’lerin yaz döneminde plajlarda boğulmalara karşı önlem olarak kullanılacağını belirterek, “Karadeniz’e hep kıyıdan baktık. Şimdi Karadeniz’den kıyıya bakacağız” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-