Ünye Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu , vekaleten yürüttüğü görevine asaleten atandı.
Aydın Kuyumcu Özverili Çalışmalarıyla Ünye’ye Hizmet Etti
Aydın Kuyumcu, Ünye’de Kasım Avcı’dan boşalan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevini 16 Mart 2012’de vekaleten atanmıştı.Vekaleten yürüttüğü Ünye Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü görevi süresince amatör sporlara ve sporculara destek verdi,Gençlik Merkezi başta olmak üzere bir çok projeye imza attı ve Ünye’ye kazandırılması adına çalışmalar yaptı.
Son 4 yıldan fazladır vekaleten Ünye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini sürdüren Aydın Kuyumcu, vekaleten baktığı görevine asaleten atanmasının ardından gazetemize yaptığı açıklamasında, “2012 yılında vekaleten yürüttüğüm Ünye İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü’ne bugünden itibaren asaleten atanmış bulunuyorum. Geçtiğimiz 4 yıl içerisinde elimizden geldiğince Ünye’mize hizmet ettik.Bundan sonrada Ünye’ye daha iyi hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.
Aydın Kuyumcu Kimdir ?
1973 Samsun doğumlu olan Aydın Kuyumcu Pınar Kuyumcu ile evli .Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu’ndan 1999 yılında mezun oldu.Mezuniyetinin ardından Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü’nde memur olarak göreve başlayan ve 5 yıllık görevinin ardından 2 yıl sportif eğitim uzmanı, 2 yıl da vekaleten müdürlük görevini yürüten Kuyumcu, 2008 yılında sportif eğitim uzmanı olarak Fatsa İlçe Spor Müdürlüğü’nde görev aldı. Ve şuan için uzun zamandır beklenilen Ünye Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü görevine asaleten atandı.