eskort samsun

ÜNYENETHABER

Askerlerden Ünye’ye Mesaj Var

Askerlerden Ünye’ye Mesaj Var
26 Mayıs 2016 - 14:59

kkkkk

Ünye Belediyesi tarafından Şırnak’ta görev yapan askerlere gönderilen 3 bin paket kavrulmuş fındık için askerlerden teşekkür mesajları geldi.

Ünye Belediyesi’nin, terörle mücadele eden güvenlik güçlerine moral ve motivasyon sağlamak amacı ile gönderdiği 3 bin paket, toplamda 300 kilo kavrulmuş iç fındık ve 100 kilo kurutulmuş cennet hurması, Şırnak Çakırsöğüt Komando Tugay Komutanlığı’ndaki askerlere ulaştı. Askerlere moral sağlamak amacı ile öğrenciler tarafından yazılan vatan sevgisi temalı 3 bin adet not ve mektupların da bulunduğu paketleri alan askerler, Ünye Belediyesi Whatsapp iletişim hattına teşekkür mesajları gönderdiler.

Gönderilen paketlerin fotoğrafları ile birlikte teşekkür mesajları gönderen askerler duygularını şu cümlelerle ifade ettiler:

“Şırnak’tan sizlere yazıyorum, gönderdiğiniz hediyeler için çok ama çok teşekkür ederiz. İnşallah burayı vatan hainlerinden temizlememiz için çok az kaldı. Sizin dualarınız olduğu sürece bizim manevi gücümüz hiçbir zaman eksik olmuyor. Tabur komutanımız ve diğer silah arkadaşlarımız adına teşekkürlerimizi sunarız.”

“Gönülden gelen selam varsa Allah’ın bereketi bu kutsal toprakların üzerine olsun. Göstermiş olduğunuz bu incelik için önce Jandarma sonra kendi adıma teşekkürler Ünye Belediyesi.”

“Merhaba Şırnak’ta görev yapan bir askeri personelim. Hediyelerinizi aldık, çok teşekkür ederiz. Sizlerin arkamızda olduğunu bilmek çok güzel iyi günler…”

“Gönderdiğiniz paketleri aldık, afiyetle yiyoruz, çok teşekkürler.”

Şırnak’ta terörle mücadele eden güvenlik güçleri, bu mesajların ardından “Bu vatanı bölmeye ne kimsenin ömrü ne de gücü yeter. Allah’a emanet olun, dualarınızı eksik etmeyin” mesajı ile Ünyelilere bir de video kaydı gönderdiler. Video kaydında, Şırnak kent merkezinde devam eden “Şehit Jandarma Üsteğmen Mehmet Çifçi Operasyonu” sırasında, komandoların 10 katlı bir binanın çatısına Türk bayrağı astıkları anın görüntüleri bulunuyor.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-