eskort samsun

ÜNYENETHABER

Sivil Toplum Kuruluşlarından Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşlarından Ziyaret
20 Ocak 2015 - 9:39

  Vali BALKANLIOĞLU’na

DSC_3388

Ordu’da faaliyet gösteren Ordu Boztepe Sportif Havacılık Kulübü, MÜSİAD Ordu Şubesi ve Anadolu Gençlik Derneği yöneticileri Vali İrfan BALKANLIOĞLU’nu ziyaret etti.

                 Ordu Boztepe Sportif Havacılık Kulübü, MÜSİAD Ordu Şubesi ve Anadolu Gençlik Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini ayrı ayrı kabul eden Vali İrfan BALKANLIOĞLU, derneklerin faaliyet ve çalışmaları hakkında dernek yöneticilerinden bilgi aldı.

                Ordu’nun çok sosyal bir şehir olduğunu belirten Vali İrfan BALKANLIOĞLU, “Ordu’nun sosyal yapısından kaynaklanan bir sicil toplum kuruluşu zenginliği var. Ordu il genelinde bine yakın dernek, faaliyetini sürdürmekte. Ordulular, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif alanlardaki ihtiyaçlarını gidermek veya daha farklı alanlardaki ihtiyaçlarını gidermek, el birliği, güç birliği oluşturmak maksadıyla bir araya gelerek dernek kurmaktadırlar. Kurdukları dernek vasıtasıyla kendilerini toplumda daha iyi ifade edebilmekte ve tanıtabilmekteler. Dernekle Ordu Boztepe Sportif Havacılık Kulübü, MÜSİAD Ordu Şubesi ve Anadolu Gençlik Derneği yöneticileri vasıtasıyla çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmekteler. Aynı amacı taşıyan insanlar, dernek çatısı altında bir araya gelerek, kendilerini geliştirmekte ve sosyal ihtiyaçlarını gidermektedirler. Bu yüzden dernekler, sivil toplum yaşantımızın en önemli unsuru ve parçasıdır” dedi.

                Dernekleri, Ordu’nun bir zenginliği olarak gördüğünü ifade eden Vali BALKANLIOĞLU, dernek yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-