eskort samsun

ÜNYENETHABER

FATİH MEYDAN OKULUNDA YIL SONU SERGİSİ

FATİH MEYDAN OKULUNDA YIL SONU SERGİSİ
01 Haziran 2016 - 16:10

BAŞKAN SERGİ AÇILIŞINDA

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Fatih Meydan Ortaokulu öğrencilerinin yıl boyu hazırladıkları el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışına katıldı. Sergi açılışına öğretmenler, veliler ve iş adamı Şenol Ateş’de katılarak destek verdi.

Fatih Meydan Ortaokulu öğrencileri, yıl boyu hazırladıkları resim ve el işi eserlerini, düzenledikleri sergi ile görücüye çıkardılar. Fatih Meydan Ortaokulu salonunda düzenlenen serginin açılışını Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar gerçekleştirdi.BAŞKAN SERGİ AÇILIŞINDA

“ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK BAŞARILI VE AZİMLİ”
Sergideki eserleri tek tek inceleyen Başkan Çamyar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin hazırlamış oldukları yıl sonu sergisini ziyaret etmek amacı ile bugün Fatih Mahallemize geldik. Sergi gezimiz sırasında şunu gördük ki, öğretmenlerimiz öğrencilerimize yol gösterdikten sonra bizim çocuklarımızın bizim değerlerimizin yapamayacağı hiçbir şey yok. Öğrencilerimiz gerçekten çok başarılı ve azimli, bunu öğrencilerimizin sınav sonuçlarından da açıkça görebiliyoruz. Bir öğrencimiz TEOG’da 120 sorudan 119’unu doğru yaparak gerçekten büyük bir başarı elde etmiş. Ben, azimle gayretle çalışan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Program TEOG sınavında dereceye giren öğrencilere ödül verilmesi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-