eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ünye’de Bugün Vefat Edenler

Ünye’de Bugün Vefat Edenler
11 Haziran 2016 - 10:08

11.06.2016

K27

Zekiye ÖZKAN Vefat Etti

Ünye esnaflarından Merhum Dursun Mehmet Özkan’ın eşi, Mehmet, Hasan, Fahrettin ve Merhum Ahmet Özkan’ın yengeleri, Yüksel Alıcı ve Ekrem Aydın’ın kayın valideleri, Merhum Hüseyin, Abdullah ve Murat Özkan’ın anneleri Zekiye Özkan Çamurlu mahallesi Azmanlar Sokaktaki evinde vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Merkez Büyük Camiide kılındıktan sonra Çataltepe’deki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacı Bakırcı Şükrü TÜRKMEN Vefat Etti

Nuriye Mahallesinden Merhum Mehmet Türkmen’ın oğlu, Ali ve Mahmut Türkmen’in kardeşleri, Hasan Şimşek’ın kayınpederi, Ünye esnaflarından Mehmet, Ahmet, Abdullah ve Adem Türkmen kardeşlerin babaları Hacı Bakırcı Şükrü Türkmen vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Merkez Büyük Camiide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hasan ÇİFCİ Vefat Etti

Yeniköy Çifçi mahallesinden Abdullah, Kadir, Murat, Musa, Yakup ve Yeniköy Muhtarı Adem Çifçi kardeşlerin babaları Mehmetoğlu Hasan Çifçi vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben kılındıktan sonra Yeniköy Çifçili mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Emine KURT Vefat Etti

Akkuş Ormancık mahallesinden Merhum Salim Kurt’un eşi, emekli öğretmen Hidayet Kurt ve emekli memur Niyazi Kurt kardeşlerin anneleri Emine Kurt vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben kılındıktan sonra Akkuş Ormancık mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Sezai EFİLOĞLU Vefat Etti

Akkuş Kurtboğaz Mahallesinden İlyasoğlu Hüseyin Efiloğlu’nun oğlu, Mustafa Efiloğlu’nun kardeşi, Ayhan, Davut ve Ahmet Efiloğlu kardeşlerin abileri Sezai Efiloğlu Saraçlı mahallesi sanayi üstündeki evinde vefat etmiştir.

Cenazesi yarın öğle namazına müteakiben Akkuş Kurtboğaz Mahallesi Merkez Camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-