eskort samsun

ÜNYENETHABER

Seyit Torun Yeni Başkan Bahadır Baş’ı Ziyaret Etti

Seyit Torun Yeni Başkan Bahadır Baş’ı Ziyaret Etti
17 Haziran 2016 - 18:46

aaa

CHP Genel Başkan Yrd. Ordu Milletvekili Seyit Torun, Oda Başkanı Bahadır Baş’ı Ziyaret Etti

Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın kısa bir süre önce yapılan seçimleri sonrasında Oda Başkanlığı görevine seçilen Bahadır Baş’ı CHP Genel Başkan Yrd. Ordu Milletvekili Seyit Torun Ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yrd. Ordu Milletvekili Seyit Torun; “Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Türkiye’de ayrı bir yeri olan, ses getiren bir odamız. Önceki başkanları Orhan Ümit Felek ve Ertuğrul Yüksel’in taşıdığı Ordu SMMM Odası bayrağını sizin, aynı şekilde devam ettireceğinize eminim. Başta şahsınız olmak üzere bütün Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Oda Başkanı Bahadır Baş;“ Genel Başkan Yrd. Seyit Torun’a Bu Nazik Ziyareti İçin Teşekkür Ediyorum. ” Dedi. Konuşmasının devamında Bahadır Baş; Muhasebeci, Mali Müşavirlerin pek çok sorunları var. Mesleki sorunlarla ilgili hazırladığımız çalışmayı size sunuyoruz. Bu sorunlarımız özellikle Nispi Temsil seçim sisteminin kaldırılması, Mesleki angaryalar son bulması, Beyan, ödeme ve bildirim sürelerinin, Birliğimiz görüşü alınarak, uzatma taleplerini karşılayacak biçimde rasyonel şekilde yeniden belirlenmesini, TÜRMOB yönetim kurulunun yapısı ile ilgili anti demokratik nitelik taşıyan YMM ve SMMM’lerin sayısı ile ters orantılı olan 5’e 4 temsil yapısına son verilmesini, Meslek Yasamız günümüz koşulları ve mesleki ihtiyaçlarımız göz önüne alınarak değiştirilmeli istiyoruz. Dedi. Mesleki sorunlar ile ilgili çalışmayı Genel Başkan Yrd. Seyit Torun’a sundu.

Genel Başkan Yrd. Seyit Torun; “Raporu inceleyip konunun takipçisi olacağını” söyledi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-