Fahri Çalışanlar Derneğinin 7.Genel Kurul toplantısında başkanlığa MUAMMER KIROĞLU seçilmiştir.Derneğin kurucusu ve onursal başkanı olan FAHRULLAH BEYZADE dernekte dernekte yeni simaların olması ve derneğe yeni heyecan kazandırmak amacı ile yorgunluğunu da öne sürerek aday olmayacağını ve kendi adayının da MUAMMER KIROĞLU olduğunu bildirmesi üzerine tek aday olarak seçime giren MUAMMER KIROĞLU’nun listesi oy birliği ile kabul edilmiştir.
Önceki başkan FAHRULLAH BEYZADE 2yıllık görev süresi içinde yapılan icraatları şöyle sıralamıştır.
1.İki yıl boyunca dernek elbise reyonu ile afet bölgelerine gönderilen giysi miktarının yüzbini geçtiğini,
2.Bu sene ramazan ayında şu ana kadar 300 civarında muhtaç ailelere yiyecek yardımı yapıldığını ,
3.Muharrem ayında aşure şölenlerinin kapasitesini biraz daha artırarak devam ettirdiklerini ,
4.6 adet yetime sistemli olarak yardım yaptıklarını ,
5.Derneğe bir daire satın alınarak burada ihtiyaç sahibi 4 talebenin barınma ve vesaire ihtiyaçlarına
Yardımcı olduklarını,
6.Mübarek üç aylarda katıldığımız 4 mübarek gecelerde dernek üyelerinin geçmişleri ile vefat eden dernek üyelerimizin ruhlarına hitaben mevlid okutulmuştur.
Önceki başkan FAHRULLAH BEYZADE BAŞKAN olmamakla derneği bırakacağim anlamına gelmemelidir.Bilakis derneğin denetleme kuruluna seçilerek yararlı olmayı ve ikinci pilanda kalarak daha fazla hizmet etme imkanına kavuşacağını bildirmiştir.Daha sonra söz alan yeni başkan MUAMMER KIROĞLU ise bana layık görülen böylesi güzide bir kuruluşun başkanlık görevini layıkı ile yürüteceğime ve devraldığım bayrağı daha ileriye taşıyacağımı arzetme heyecanını taşıyorum,dedi.
Fakir fukara, garip gurabaya yapılan hizmetlerimizin devamı için halkımızın gösterdiği ve göstermekte olduğu ilgiden dolayı duygulandığımı , böyle bir derneğin kurulmasında başta FAHRULLAH BEYZADE ve arkadaşlarına ve başkan seçilmemde çoğun bir katılım sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim diyerek ,yeni başkan MUAMMER KIROĞLU sözlerini tamamladı.
Yeni yönetim listesi ise aşağıdaki gibidir.
YÖNETİM KURULU (ASİL)
1.Muammer KIROĞLU (Başkan)
2.Murat CAVILDAK (Başkan Yardımcısı)
3.Hasan Hüseyin KESKİN (Muhasip)
4.Abdullah KIZAKLI
5.Süleyman KÖSECİOĞLU
YÖNETİM KURULU (YEDEK)
1.Hasan GÜNGÖR
2.Kemal SEZGÜL
3.Hurşit TIKIZ
4.Ahmet USTAŞAHİN
5.Muammer ÇAMUROĞLU
DENETLEME KURULU (ASİL)
1.Fahrullah BAYZADE
2.İlhan KESKİN
DENETLEME KURULU (YEDEK)
1.Mustafa GÜNEŞ
2.Ahmet İLİKOĞLU