eskort samsun

ÜNYENETHABER

AYYILDIZ’DAN AÇIKLAMA ”KORSAN KURULTAY KEPAZELİĞİ”

AYYILDIZ’DAN AÇIKLAMA ”KORSAN KURULTAY KEPAZELİĞİ”
24 Haziran 2016 - 11:04

   a20 Mhp de kazanla kaynamaya devam ederken,parti içi yenilikçilerin 19 Haziran’da gercekleştirdiği kurultaya ” Korsan Kurultay Kepazeliği”diyen Mhp Ünye ilçe Başkanı Ayhan Ayyıldız yaptığı basın açıklamasında şunları dedi.

Başkan Ayyıldız, ” 19 Haziran günü gerçekleştirilen MHP tüzük kurultayında kişileri görmeden kimlik ,kontrolü yapmadan whatsapp üzerinden delege kaydı alan noter vekili ile notere baskı yapan kişilerin görüntüleri önce sosyal medyada sonra da televizyonlarda yer aldı.

İzledik bizler utandık ancak utanması gerekenler hala kuyruğu dik tutmak için olsa gerek zafer kazanmış edasıyla yazıyor çiziyor ve konuşuyor.Öyle ki bu görüntülere bundan ne var ki canım montaj bunlar inandınız mı noterin yüzü tam görünmüyor gibi tepkilerle rezilliği geçiştirmeye çalışıldığına şahit oluyoruz.Noter vekilinin Pazar günü kurultaya katılan delege sayısının 656 olarak ancak pazartesi günü vermesi bu yetmezmiş gibi Salı günü bir tv programına katılarak ben delege sayısını 330 olarak tespit etmiştim demesinide görmezden gelmemiz bekleniyor.

Genel seçim sonuçlarının bir kaç saat içinde açıklanabildiği günümüzde tüzük kurultayına katılan delege sayısının günlerce belirliyemeyenlerin ülkücü hareketi ve Türkiyeyi yönetmeye talip olması başlıbaşına bir ironidir zaten.

Kurultayın geçerli olabilmesi için toplantı yeter sayısı olan 800 küsür delegenin toplanamamış olması kurultayla ilgili yargı kararında tüzük kurultayının tek bir gündemle toplanması gerektiği belirtilmiş olmasına rağmen toplantı yeter sayısına ulaşılamayan kurultayda tüzükte 13 değişiklik yapılması genel başkan adaylarının biri dışında diğer adayların bu değişikliklerden haberdar olmadıklarını basına ve kamuoyuna açıklamasının her birinin kurultayın geçersiz sayılması için yeterli sebep olmasının üstünde durmaya dahi gerek yoktur.

Ancak kurultaya katılmadığı halde 29 kadar delegenin kurultaya katılmış gibi gösterildiğine ilişkin iddiaları 9 Işık ın ahlakçılık ve şahsiyetçilik ilkeleri çerçevesinde nasıl açıklayabilceklerini merakla bekliyoruz.Tabi makyavelist zihniyetten çok şey beklediğimizin bilincinde olarak bekliyoruz.

      Bugün şikayetçi olduğumuz ülkedeki hakim yönetim tarzının alavere,dalaveresini sizler de uygulayacaksanız mevcudu değiştirmemin bir anlamı var mıdır ?

En ufak bir ideolojik eleştiri ortaya konmamasına ve sadece iktidar olmalıyız söylemine bakıldığında bir zamanlar davayı dilinden düşürmeyenlerin artık böyle bir kaygısı olmadığı ancak davanın siyasi arenadaki temsilcisi MHP yi rantçı bir düzen partisi haline getirerek ülkenin kaynaklarından o olmasada partinin aldığı hazine yardımından birazda biz yararlanırız mantığıyla hareket edildiği görmek niyetinde olan için oldukça net olarak görülebiliyor.

7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra MHP yi HDP yle bi araya getirerek bir anlamda PKK ya meşruiyet kazandırmaya ve bölge dizayn etmeye çalışan küresel güçlerinde bu niyeti görerek, iktidar havucu ile bu oyunun önündeki en büyük engel olan Devlet Bahçeliyi tasfiye etmek için her türlü psikolojik harekatı uyguladığını görmekte çok zor değildir.Eğer ki algı yönetiminin ne olduğı bilinsin bu oyunun henüz farkına varamamış olan bazı samimi ülkücüler olsa da Devlet Bahçelininde dediği gibi bu hareket dualı bir harekettir olmayacak bir çok badire atlatmayı ayakta kalmayı başarmıştır ALLAH tarafından korunmaktadır.

Kurultay görüntülerine bakınca Allah alevere dalavere ve hile ile bu hareketi dizayn etmeye ele geçirmeye çalışanların elini ayağını birbirine dolaştırıyor oyunlarına bozacak hatalar yaptırıyor.

Şuda bir gerçek ki bu ahlaksız kitlenin Devlet Bahçeliyi sevmemesi gayet doğaldır zira Devlet Bahçeli bir dava adamı sabır ve dürüstlük abidesi olarak bu ülkeye 3- 5 gömlek büyük gelmektedir.

Bu oyunun figüranı olan ülkücü ahlakından nasiplenmemiş 9 ışıkın ahlakçılık prensibinden bi haber olanların bu harekette yeri yoktur olmamalıdır.Bu nedenle Devlet Bahçelinin dediği gibi temizleneceğiz,arınacağız,ülkücüleşeceğiz.Şerden Hayır çıkacağına MHP yi dizayn etme girişiminin MHP nin safralarını temizlemesine özellikle Devlet Bahçelinin sırtındaki kamburlarının atılması ile MHP nin daha güçlü hale gelmesine vesile olacağına inanlardanım ”DEDİ.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-