Ünye Aile ve Dini Rehberlik Bürosundan Sevgi Evlerine Yönelik İftar Programı
Ünye İlçe Müftülüğümüze bağlı Aile ve Dini Rehberlik Bürosunda görev yapan Hatice ŞAHİN, Nurhan MANGIRCI, Eda YILMAZ ve Kur’an Kursu Öğreticisi Fatıma KAHRAMAN’ın katılımıyla Ünye Sabancı Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarla beraber 23/06/2016 Perşembe günü iftar yemeği programında bir araya gelindi.
İftar yemeği sonrasında Nurhan MANGIRCI tarafından Ramazan Ayı hakkında bilgi verildi, Kur’an Kursu Öğreticimiz Fatıma KAHRAMAN tarafından çalınan def eşliğinde ilahiler söylendi. Ayrıca çocuklar tarafından şiirler okundu ve programa dua ile son verildi.