Vatandaş İsmail K. ulusal bir markette kısa bir süre önce yaşadığı sorunu art arta yaşamasının ardından ,şikayetini dile getirmek için girişimde bulunduğunu ama ne yazık ki tatmin edici bir cevap alamadığını belirterek gazetemizin ”vatandaş yazıyor köşesine”bu konuyla alakalı yetkililere sesini duyurmak için baş vurduğunu belirtti.
Vatandaş İsmail K.”Yaklaşık 10 gün önce A-101 den alışveriş yaptım. Aldığım yoğurt küflü çıktı. Geri götürdük personelle aramızda tartışma geçti. Tekrar alışverişe gittim aldığım yoğurt yine aynı şekilde çıktı. Ünye Bölge Müdürünü aradık bizimle doğru düzgün ilgilenmediler. Durumu bildirmek için, 0531 30…. numaralı A-101 Bölge Müdürü Fatih Beyi aradım benimle ikna edici konuşmadı. Ortada sağlığımız söz konusu bu kadar hafife alınmamalı. Personellerin kısa ömürlü ürünlerde daha dikkatli olması gerekiyor. İnsan sağlığıyla oynanmamalı.”DEDİ