Edinilen bilgilere göre, Ünye çınarlık mahallesinde gece yangın çıktı.Kısa sürede evi kaplayan dumanları fark eden vatandaşlar itfaiye ve güvenlik güçlerine haber verdi.Saat 22:00 sıralarında Cüneyt Ateşe ait evde çıkan yangında ,3 katlı binanın 2.katı tüm müdahalelere rağmen yandı.
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ve polis yangın mahalline güvenlik kordonu çekti. Dumanların yükseldiği evde alevler gece karanlığını aydınlatırken,mahalle halkı korku dolu anlar yaşadı. Yangında ölen ve yaralanan olmazken evde maddi hasar meydana geldi.
Yangının sebebi şuan için bilinmiyor.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.