“Hepimizin Amacı İlçemize Hizmet Etmek”
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde belediye çalışanlar ile bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti.
Belediye hizmet binasında çalışanlarla tek tek bayramlaşan Başkan Demirci, “Biz, büyük bir aileyiz. Hepimizin ortak amacı ilçemizin en ücra köşesine hizmet götürmek, bu maçla hep beraber çabalıyoruz, gayret gösteriyoruz. Sorumluluğumuz büyük, bizden hizmet bekleyen
insanlar var. İlçemize birçok hizmet yaptık, bu hizmetlerde sizlerin büyük emekleri var. Bu vesileyle ramazan bayramınızı kutluyor aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.