eskort samsun

ÜNYENETHABER

BELEDİYEDEN ENGELLİLERE BAYRAM HEDİYESİ

BELEDİYEDEN ENGELLİLERE BAYRAM HEDİYESİ
03 Temmuz 2016 - 4:09

engelliler-sevindiAltınordu Belediyesi, hayırseverler vatandaşların katkılarıyla engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımı yaptı.

Tekerlekli sandalye teslim törenine, Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Sakatlar Derneği Başkanı Selma Gülseren, Ordu İnsani Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Ilgaz, birim müdürleri, engelli , Kadın Akademisi Derneği Başkanı Hatice Bağcı, Kadın Akademisi Derneği Üyeleri, engelliler ve yakınları katıldı.

Tekerlekli sandalyeleri başkan Tekintaş ihtiyaç sahiplerine teslim ederken katkılarından dolayı Meliha ve Cevat Aksoy çiftine teşekkür etti.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HİÇ BİR ENGEL TANIMAYAN HAYATI OLUŞTURMA GAYRETİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Tekintaş, engelleri birlikte ortadan kaldıracaklarını belirtirken yaptığı konuşmada,” Bugüne kadar olduğu gibi bugünde engelli kardeşlerimizin engellerini ortadan kaldırabilmek adına yaptığımız çalışmaların bir parçasını burada gerçekleştiriyoruz. Bu hayır işini gerçekleştiren Cevat bey ve eşlerine çok teşekkür ediyorum. Bugün böyle bir güzelliğe vesile oldular. Teşekkür ediyorum. Bu katkılara ve güzelliklere devam edeceğiz. Hiç bir engel tanımayan hayatı oluşturma gayretini sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 HAYIRSEVER AKSOY: ” KATKIMIZ DEVAM EDECEK”

Hayırsever Cevat Aksoy, “Engelli kardeşlerimize bir katkıda bulunmak istedim. Elimizden gelen her şeyi her sene yapmaya gayret ediyoruz. Tekrar yardımlarımız olacak. Helal olsun, güle güle kullansınlar” dedi.

AVCI:” BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Engeli yakını Fatma Avcı ise yaptığı konuşmada,” Allah herkesten razı olsun. Belediye Başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-