eskort samsun

ÜNYENETHABER

Çamyar: “Vatan hainlerine Allah fırsat vermedi, vermeyecek”

Çamyar: “Vatan hainlerine Allah fırsat vermedi, vermeyecek”
28 Temmuz 2016 - 14:09

ÇAMYAR: “VATAN HAİNLERİNE ALLAH FIRSAT VERMEDİ, VERMEYECEK”

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti Ünye İlçe Başkanlığı’nda parti yönetimi ile bir araya geldi.

15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe teşebbüsü sonrası süreci değerlendiren Çamyar, hem parti teşkilatına hem de vatandaşlara teşekkür etti. Çamyar açıklamasında, “Demokrasi sevdalısı halkımız milli iradesine, kendi geleceğine sahip çıkmak suretiyle Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda ilk andan itibaren nöbet tutmaya devam ediyor. Ünye baktığımız zaman meydanları ilk andan itibaren meydanları dolduran ilk ilçelerden bir tanesi” dedi.
Parti teşkilatına organizasyonu sağlama adına teşekkür eden Çamyar, “Çok hassas bir süreçten geçiyoruz. Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sokaklara çıkın talimatı ile birlikte, hatta o mesaj ilçemize gelmeden önce de genel merkezin talimatı doğrultusunda o gece 22.40 civarlarında partide toplanmıştık. Bu aşamada çözüm odaklı ve ilçeyi idare eden yöneticilerin tamamının olduğu bir kriz merkezi oluşturmak suretiyle ve sonrasında meydanda vatandaşlara yaptığımız açıklamalarla o geceyi taçlandırdık. Hatta o gece Türkiye’de belki de ilk defa Garnizon komutanımız da bizimle birlikte meydanda kabalığa seslenerek darbecilerin yanında olmadığını göstermiştir” diye konuştu.
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Vatan hainlerine Allah fırsat vermedi. Bundan sonrada inşallah Türk milleti buna asla müsaade etmeyecektir” ifadelerinde bulundu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-