Samsun’da 6 şubeyle hizmet veren, 7. şubesini Atatürk Mahallesi Ünye Devlet Sahil Yolu üzerinde açan Özdiyarbakır Sofrası, Ünyelilerin beğenisini kazandı.
İşletmeci Hamdin Öztürk, Ünye’de olmaktan ve Ünyelilerin ilgisinden çok memnun olduklarını söyledi.
Kaliteyi en üst seviyede tutmaya çalıştıkların vurgulayan Öztürk, “Hijyenik bir ortamda çalışıyoruz, her şeyi titizlikle takip ediyoruz. Her birimde farklı farklı elemanlarımız var” dedi.
Doğunun ustalarını ve mutfağını Ünye’ye getirdiklerinin altını çizen Hamdin Öztürk, “Doğunun ustalarını ve mutfağını buraya getirdik. Elimizden ne geliyorsa en iyisini yapmaya çalıştık” diye konuştu.
Öztürk, ülkenin her tarafını dolaşarak tattıkları yeni lezzetleri Ünye’de uygulamaya çalıştıklarını ifade etti.
24 saat açık olan Özdiyarbakır Sofrası, 30 kişilik personeliyle Ünyelilerin damak tadına hitap etmek için her daim hazır müşterilerini bekliyor DEDİ.