Ünye Sanayi Sitesi esnafının mağduriyeti bitti.
Sanayi sitesi içinde birkaç kere onarılmasına rağmen giderilemeyen su patlağı haberini sitemizde yayınlamamızın ardından OSKİ tarafından anında müdahale ederek sorun çözüldü.
OSKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre “Sanayi üçüncü sokak no:6 da 17/08/2016 tarihinde yapılan arıza kaydının ardından ivedilikle ekiplerimiz tarafından arızalı yere anında müdahale edilerek sorun çözülmüş ,vatandaşımızın mağduriyeti giderilmiştir..Aynı zamanda arıza ihbarında bulunan kişilerin sms yoluyla bilgi verilmiştir.” şeklinde bilgi verildi.
Oski’ye Teşekkür
Ünye sanayi sitesi esnaflarıda konuyla alakalı şikayetlerini duyan ve hemen olay yerine gelerek çalışmalar yapan ve sorunu çözen belediye ekiplerine bizim aracılığımızla teşekkür ettiler.