eskort samsun

ÜNYENETHABER

Çaybaşı Asfalta Kavuşuyor

Çaybaşı Asfalta Kavuşuyor
29 Ağustos 2016 - 17:05

FB_IMG_1472475246789

Ordu’nun Çaybaşı ilçesinde sıcak asfalt çalışmasına başlanıyor.

Şehir Merkezi, Ordu Büyükşehir Belediyesinin ‘Sıcak Asfalt Programı’ kapsamında tozdan ve çamurdan kurtularak, konforlu bir yol ağına kavuşuyor. Bugün itibariyle, Pazaryeri Caddesinde Sıcak Asfalt Kaplama Çalışmalarına Başlandı.

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet YANIK çalışmaları, Ak Parti Çaybaşı İlçe Başkanı Hüseyin Coşkun, siyasi parti temsilcileri,  belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla yerinde takip etti.

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık, şehir merkezinin sıcak asfalta kavuşmasından duyduFB_IMG_1472475236780ğu memnuniyeti dile getirerek, vatandaşlara seslendi. İsmet Yanık konuşmasında, “İlçe Merkezimizde alt yapı çalışmaları, zemin düzeltme ve yol genişletme çalışmalarını Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile tamamladık. Siz kıymetli hemşehrilerimizin de bizlere inanarak, güvenerek çıktığı bu kutlu yolda, ilçemize hak ettiği hizmetleri sunabilmek için, Büyükşehir Belediyemizle birlikte omuz omuza verdik çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu tarihi anların ilçemizde yaşamasını sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Enver YILMAZ olmak üzere, Ulaştırma Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu’na ve emeği geçen herkese halkımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Şehir merkezinin sıcak asfalt ile kaplanmasının sevinci kurban kesilerek kutlandı.

FB_IMG_1472475240449

bbbbtt

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-