Çaybaşı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramın’ nın 94. yıldönümü çelenk sunma töreni Kaymakamlık Binası Önünde gerçekleştirildi.
Törene, İlçe Kaymakamı Fatih İZMİR, İlçe Jandarma Komutanı J. Kad. Bçvş. Bülent UCUZ, Belediye Başkanı İsmet YANIK, İlçe Emniyet Amiri Vekili Aydın KILIÇ, Daire amirleri, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanı İsmet YANIK ve protokol daha sonra İlçe Kaymakamlığında düzenlenen tebrikat törenine katıldı.