eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuş Boks Takımı Rakiplerine Ringi Dar Etti

Akkuş Boks Takımı Rakiplerine Ringi Dar Etti
31 Ağustos 2016 - 12:57

e

Ankara’da düzenlenen iller arası 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 15 Temmuz Şehitleri Anma Boks Şampiyonasında Akkuş Belediyespor Boks Takımı 2 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz madalya kazanarak büyük başarı elde etti.

24-28 Ağustos tarihleri arasında 13 ilden 240 sporcunun katılımıyla yapılan şampiyonaya Akkuş Belediyespor Boks Takımı 5 sporcuyla katıldı.

Şefik Tetik Boks salonunda düzenlenen müsabakalar sonrasında 43 kg.da Salih Aydaş ve 62 kg.da Mesut Mert Güllü 1. olarak Altın Madalya, 52 kg.da Ersin Küçük ve 37 kg.da Enes Efe Solakoğlu 2. olarak Gümüş Madalya, 54 kg. da Ayşegül Göbek ise 3. olarak Bronz Madalya kazandı.

Ankara’dan dönen Boks Takımı ayağının tozuyla, hocaları Can Koçak ile birlikte Belediye Başkanı İsa Demirci’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Demirci ziyarette yaptığı açıklamada, “Sporcularımızın başarısı bizleri son derece mutlu etti. Böyle anlamlı bir turnuvadan 5 boksörümüzün de madalyayla dönmesi bizleri gururlandırdı, hocamızı ve sporcularımızı kutluyorum, spora ve sporcuya desteğimiz artarak devam edecek.” diye konuştu.

 

bbbbtt

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-