1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan zabıta haftası nedeniyle bir açıklama yapan Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet YANIK, 1826 yılından itibaren vatandaşların huzurunu sağlayan, verilen görevleri fedakârca yerine getiren zabıtaların, yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olduğunu vurgulayarak;
“Belediyemizin en önemli birimlerinden olan zabıta ekiplerimiz, gece, gündüz demeden günün 24 saati ilçemiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Mesai gözetmeksizin çalışan tüm arkadaşlarımızın, 190 yıllık bu büyük teşkilatın, Zabıta Haftası’nı kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum’’ dedi.