Kurban Bayramı’nın birinci gününde kurban keserken 26 kişi el, kol, parmak, ayak ve bacaklarından yaralandı ve hastanelere başvurdu.
İl genelinde kurban keserken el, kol ve ayaklarından yaralanan 26 kişi merkez ve ilçelerdeki sağlık kuruluşlarına başvurdu. Bazıları kendi araçlarıyla hastanelere gelirken, bazıları da 112 Acil Servis ekiplerinden yardım istedi. Çoğu ayakta tedavi gören yaralılar arasında hayati tehlikisi olanın bulunmadığı belirtildi.