Ünye Belediyesi’nde 2004-2014 yılları arasında 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Arpacıoğlu, kısa bir süre önce evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Arpacıoğlu, 112 Acil Servis ambulansıyla Medical Park Ordu Hastanesi’ne sevk edilerek burada başarılı bir ameliyat geçirdi.Operasyonda Arpacıoğlu’nun tıkanan iki damarından birine anjiyo yapılarak stent takıldı.Diğer tıkalı damara da bypass yapıldı.
Başkan Arpacıoğlu , yoğun bakım servisinden çıktıktan sonra sevenlerine mesaj yolladı.
“Normal servise çıktım. Ameliyat çok ağır bir ameliyatmış. Ameliyatta bir stent takıldı. Doktor bey yarın genel durum değerlendirmesi yapacak. Doktorumun vereceği kara göre hastaneden taburcu olacağım.Sağlık durumum şuan gayet iyi.
Böyle bir şey olacağını öngörmek tabiki mümkün değil. Doktorlarda aynı şeyi söylüyorlar. Kriz geçirmeden önce bir sağlık sorunum yoktu. Birden rahatsızlandım ve ardından buradayız. Hamd olsun şuan iyiyim.
Hemşehrilerin bayramını kutluyorum.
Bu mesajı bayramdan önce vermem gerekiyordu, kusuruma bakmasınlar. Arayan soran dostlarımız var olsunlar. İnşallah kısa zamanda eski sağlığıma kavuşacağım ve aranızda olacağım.Bu zor günümde yanımda olan ve dualarını benden esirgemeyen tüm dostlarıma ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum”dedi.
Sevilen Başkan Arpacıoğlu’na tedavi gördüğü hastanede yoğun ziyaretçi akını devam ediyor.Biz Çakır Medya ailesi olarak kendisine tekrardan aramıza hoş geldin diyor,geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.