eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Demirci’den Eğitime Tam Destek

Başkan Demirci’den Eğitime Tam Destek
23 Eylül 2016 - 14:55

a

“Çocuklarımızın Geleceği İçin Çabalıyoruz”

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçe milli eğitim müdürlüğünü ziyaret etti. Başkan Demirci ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin Gül’ün şahsında tüm eğitim camiasının başarılı bir eğitim yılı geçirmesini diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin Gül, “Başkanımız göreve başladığı günden buyana hep yanımızda oldu. Kendisi tam bir eğitim gönüllüsü. Öğrencilerimizin geleceği için belediyenin tüm olanaklarını seferber etmekte, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

 

Başkan Demirci ise konuşmasında, “Ülkemizin geleceğini teminat altına almak istiyorsak, bilgili, vatan ve millet sevgisi olan, milli ve manevi değerlerine sahip çıkacak bireyler yetiştirmeliyiz. Biz bu bilinçle hareket etmekte ve çaba göstermekteyiz. Belediye olarak bugüne kadar eğitim camiamızın tüm isteklerini yerine getirmeye gayret ettik, bundan sonrada bu gayretimiz artarak devam edecek. Eğitim konusunda yapamayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz sorun olmamalı. İlçemizde eğitim konusunda güzel çalışmalar yapılmakta, 200 kişilik ortaöğretim kız yurdunun inşaatı hızla devam etmekte olup kısa süre sonra hizmete açılacak. Anadolu lisemizin inşaatı başlama aşamasına geldi. Bunların dışında belediye olarak okullarımızın tüm tadilat ve yenileme çalışmalarına destek olmaktayız, tüm çabamız ve gayretimiz çocuklarımızın geleceği için.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-