01.10.2016
Alaattin AKGÜL Vefat Etti
Merhum Arif Akgün’ün oğlu, Büfeci Fenerli Apo, Hatice, Fatma ve Nagehan kardeşlerin babaları, Eski Sebze ve meyve komisyoncusu Alaattin Akgül kaledere mahallesi kıroğlu caddesindeki evinde vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip merkez büyük camide kılındıktan sonra Çakırtepe aile kabristanlığına defnedilecektir.
Emine DEDEOĞLU Vefat Etti
Tekkiraz Nurettin mahallesinden merhum Musa ve Ayşe Kökçü’nün kızı, merhum Kazım Dedeoğlu’nun eşi, Nermin Toygari Nevin Efil, Merhum Metin, Merhum Biral ve Ünye Seyahat personeli Erol Dedeoğlu kardeşlerin anneleri, Ahmet Efil’in kayınvalidesi, Ünye Birlik Personeli Deniz Dedeoğlu’nun babaannesi, Emine Dedeoğlu vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip merkez büyük camide kılındıktan sonra Tekkiraz Nurettin köyündeki aile kabristanlığına defnedilecektir.
Ayhan TATLIGÜL Vefat Etti
Merhum Dursun Tatlıgül’ün oğlu, Nermin Tatlıgül’ün eşi, Barış ve Bahadır Tatlıgül kardeşlerin babaları, Mehmet ve Taner Tatlıgül kardeşlerin abisi, Ünye Çimento Fabrikasından emekli Ayhan Tatlıgül liseler mahallesindeki evinde vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip merkez büyük camide kılındıktan sonra Kumru Yemişgen mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.
Sünkare KIŞLA Vefat Etti
İkizce ilçesi Özpınar mahallesinden muhtar Adem Kışla’nın annesi Sünkare Kışla vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben kılındıktan sonra Özpınar mahallesinde aile kabristanlığına defnedilecektir.
Gülhanım ÇAM Vefat Etti
Akkuş esnaflarından merhum İhsan Çam’ın eşi, Akkuş Belediyesinden emekli Cabbar Erol, Erdal ve Engin Çam kardeşlerin anneleri Gülhanım Çam vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Akkuş Merkez caminde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.
Mustafa ALGÜL Vefat Etti
Ünye esnaflarından Abdullah ve Davut Algül’ün kardeşi, Ali Algül’ün babası, Süleyman Özalp ve Murat Gürcüoğlu’nun kayınpederi Mustafa Algül vefat etmiştir.
Cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakip merkez büyük camide kılındıktan sonra Çaybaşı’ndaki aile kabristanlığına defnedilecektir.
Mehmet BALAKCI Vefat Etti
Saraycık köyü Hatipli mahallesinden Merhum Mustafa Balakcı’nın oğlu, merhum Hasan, Ahmet ve Hüseyin Balakcı’nın kardeşi, Ayhan, Orhan, Burhan ve İlhan Balakcı kardeşlerin babaları Mehmet Balakcı vefat etmiştir.
Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Saraycık Hatipli mahallesinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.
Fatma CEYLAN Vefat Etti
Tekkiraz Sırma mahallesinden Ünye Milli Eğitim Müdürülüğü Personeli Sezgin Ceylan’nın eşi, Hasan Basri Yılmaz’ın kızı, İlker ve İlkay Ceylan kardeşlerin anneleri Fatma Ceylan vefat etmiştir.
Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Tekkiraz Sırma mahalle caminde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.