Rüzgarlı Sokak’ta tahliye başlıyor –
Rüzgarlı Sokak’ta önümüzdeki hafta tahliye işlemlerinin başlıyor.Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan belediye sineması ve kültür sarayının yerine başlatılan iş merkezi çalışmalarının ardından, yol genişletme ve yeni bir bulvar için öngörülen rüzgarlı sokakta yıkım işlemleri için sayılı gün kaldı.
Rüzgarlı Sokak’ta artık sona gelindi. Verilen 15 günlük süre bu cuma günü sona eriyor. Esnaflar yavaş yavaş toparlanıyorlar ve yeni yerlerine taşındılar. Önümüzdeki hafta tahliye işlemi tamamlanmış olacak ve yıkım çalışmaları başlayacak.