Ordu büyükşehir trafik denetleme ekibi ile Ünye emniyeti ortaklaşa trafik denetimini sıklaştırdı. Konuyla ilgili edindiğimiz bilgiye göre bu denetimler bundan sonra daha sık olarak yapılacak. Yapılan denetimlerde okul servisleri denetimi yapıldı. Taksilerin hizmet belgelerini kontrol edildi, korsan taksi ve minibüslerin çalışmalarını kontrol edildi. Konuyla ilgili kesinlikle tavizin olmayacağı ve yıl boyu bu kontrollerin süreceği öğrenildi..