Ordu’nun Ünye ilçesinde düzenlenen “1. Yunus Emre Edebiyat ve Kitap Günleri” başladı.
Etkinliğin ilk günü dolayısıyla Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda açılış programı gerçekleştirildi.
Ünye Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Yunus Emre Edebiyat ve Kitap Günleri Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan alanda başladı. Etkinliğin ilk günü dolaysıyla açılış programı düzenlendi. Programa Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
8 Kasım’da başlayan 1.Ünye Yunus Emre Edebiyat ve Kitap Günleri 11 Kasım Cuma günü sona erecek.