eskort samsun

ÜNYENETHABER

Festivalde Gaye Aksu Konser Verdi

Festivalde Gaye Aksu Konser Verdi
02 Şubat 2015 - 9:37

Festivalde konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, soğuk havaya rağmen festivale katılım gösteren herkese teşekkür etti. Olumsuz hava şartlarının gelip geçici olduğunu önemli olanın yaşanan güzellikler olduğunu belirten Yılmaz, “Hava şartları olumsuz olsa da bizim vatandaşımıza hizmet konusunda sosyal faliyetlerimizi sürdürmemiz gerekiyor. Hava biliyoruzki çok kötü ama dayanabiliyorsanız bu eğlencenin tadını çıkarın” dedi.

Programda konuşan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’da kış günü içerisinde soğuk havaya rağmen şenliğe katılanlara teşekkür etti. Çambaşı yaylasının hem yazın hem de kışın çok güzel olduğunu belirten Balkanlıoğlu, bu tip etkinliklere imza atan tüm yöneticilere başarılar diledi.

Başkan Enver Yılmaz Festivalde yaptığı konuşmada, ” Hava şartlari ne olursa olsun biz vatandaşımız için hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği 10’uncu kar festivali renkli görüntülerle sona erdi.

10’uncu Çambaşı “Kar Festivali” büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Ordu’nun Kabadüz ilçesinde 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası’nda 10’uncusu düzenlenen “Kar Festivali” renkli görüntülere sahne oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen etkinliklerde il içinden ve il dışından yüzlerce vatandaş katıldı. Festivalde düzenlenen kızak yarışları ve kar üstünde güreşler renkli görüntüler oluşturdu. Kızakla kayarak güzel bir gün geçiren Ordulular mutlu olduklarını dile getirdiler. Genç güreşçiler ise rüzgarı ve soğuk havaya aldırış etmeden güreşerek 1. olmak için yarıştılar. Program kapsamında belediye ekipleri etkinliklere katılanlara turşu, dev kazanlarda kaynatılmış patates haşlaması, pancar çorbası gibi yöresel ürünler ikram etti.

Festivale Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Jandarma Albay Şeref Çakmak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, ilçe belediye başkanları, AK parti il ve ilçe teşkilatları başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.Çambaşı Yaylasında bu yıl 10’uncusu düzenlen ‘Kar Festivali’ ünlü sanatçı Gaye Aksu’nun konserinin ardından sona erdi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-