Ak parti son yerel seçimlerde Ordu’da Büyükşehirde dahil olmak üzere 19 ilçe ile birlikte 20 de 20 yaparak tulum çıkarmıştı.Ama gelin görün ki Ak parti belediyesi olarak yapılan paylaşımda , Kurucu liderleri olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bile Büyükşehir Belediye Başkanının gerisinde tutan bir zihniyete ne desek az ….
SİZ NE İÇTİNİZ BEYLER.
Seçimlerde hane hane gezerek size REİSİNİZİN Selamını getirdik diyenlere ve reklam arabalarında kendilerinden çok Recep Tayyip Erdoğan’ın posterini ve konuşmasını kullanan, o günleri unutan ,şimdi ise aklı sıra KERAMETİ KENDİNDE GÖREN siyasilerin yandaki gibi gerçek dışı,tutarsız ve yalak bir paylaşımına çok lafımız var elbet…
Ama en iyi cevabı her zaman ki gibi halk versin istiyor ve …
AŞAĞIDAKİ ANKETE KATILARAK DÜNÜNÜ UNUTANLARA EN İYİ CEVABI VERMENİZİ ÖNERİYORUZ….
Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.