eskort samsun

ÜNYENETHABER

SEYAHAT ACENTELERİ VE OTELLERİ DERNEK KURDU

SEYAHAT ACENTELERİ VE OTELLERİ DERNEK KURDU
01 Aralık 2016 - 22:33

ordu-seyahat-acenteleri-ve-otelleri-dernek-kurdu

Ordu’daki seyahat acenteleri ve otelciler bir çatı altında birleşti. Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Derneği kuruldu. Derneğin kurucu başkanlığına eski FİFA Kokartlı Hakem StadyumTur sahibi Ali Aydın getirildi.

Derneğin Kurucu üyeleri bugün TÜRSAB Batı Karadeniz Yürütme Kurulu Başkanı Temel Uzlu ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Başkanı Ali Aydın amaçlarının Ordu’da bir araya gelip daha güçlü olmak olduğunu söyledi.

Ordu’nun turizmde işin başında olduğunu belirten Aydın,” Turizm Ordu için yeni bir sektör.Önümüzde uzun yıllar var. Turizmde doğru planlamayı yapmak istiyoruz. Ordu’da turizmin  daha hızlı gelişmesi için çalışacağız.Bizimle birlikte olanlar  Ordu turizmi için elini taşın altına koymuştur”dedi.

TÜRSAB Batı Karadeniz Yürütme Kurulu Başkanı Temel Uzlu’da Ordu’da böyle bir oluşumun oluşmasından memnun olduklarını söyledi. Ordu’nun turizmde önünün açık olduğuna dikkat çeken Uzlu,”Bu oluşumun Ordu turizmi için önemli hizmetler yapacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Derneği’nde Ali Aydın Başkan olarak yer alırken yönetimde Kenan Yusuf Yantur, Yurdaer Abca, Ahmet Kaya, Emre Yılmaz, Volkan Aydın,  Devrim Kaymaz bulunuyor. Denetim Kurulunda da Mehmet Emin Yılmaz, Salih Zeki Çakmak ve Güven Özel yer aldı.

gggg6

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-