eskort samsun

ÜNYENETHABER

Kadıoğlu’ndan Belediyespor’a Malzeme Yardımı

Kadıoğlu’ndan Belediyespor’a Malzeme Yardımı
06 Aralık 2016 - 9:07

s

Altyapı Sporcuları Sevindirildi

Esenyur Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Akkuşlular Derneği Başkanı Kazım Türkmen aracılığıyla Akkuş Belediyespor Voleybol Takımı’nın altyapısına malzeme yardımında bulundu. Eşofman, spor ayakkabısı ve çantadan oluşan spor malzemeleri Belediye Başkanı İsa Demirci ve Esenyurt Akkuşlular Derneği Başkanı Kazım Türkmen tarafından sporculara dağıtıldı.

Dernek Başkanı Türkmen, “Derneğimiz arcılığıyla belediyesporumuza bu tür yardımlarımız devam edecek. Belediye Başkanımız İsa Demirci’nin göreve gelmesiyle birlikte Akkuş’ta değişim başladı, gençlerimizin artık boş zamanlarını geçirebilecekleri, kötü alışkanlıklardan uzak kalabilecekleri bir uğraşları var, spora ve sporcuya yapılan yatırım meyvesini vermeye başladı. Voleybol takımımızın başarıları ortada, inşallah seneye takımımızı 1. ligde görmek istiyoruz. İlçemizde, sporda yaşanan bu gelişmeler Akkuş dışında olan biz ve bizim gibi Akkuşluları mutlu ediyor diye konuştu.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ise konuşmasında, “Spora yaptığımız yatırımların meyvesini görmek bizleri mutlu etmekte. Akkuş, sporun merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Sporda elde ettiğimiz başarılar ilçemiz sınırlarını aşmış durumda. Voleybol takımımızın altyapısına Esenyurt Akkuşlular Derneği Başkanı Kazım Türkmen aracılığıyla Esenyurt Belediyemizin göndermiş olduğu spor malzemelerini sporcularımıza dağıttık, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Sayın Necmi Kadıoğlu’na teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bizleri mutlu ediyor, altyapı ne kadar güçlü olursa başarı artacak, başarılı sporcular yetişecektir” dedi.

gggg6

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-