Ünye’de Akşam Saati Yangın Mahalleliyi Korkuttu
Ünye Çınarlık mahallesi pehlivan sokak no 11 de bulunan 3 katlı evin 2. katında yangın çıktı.Akşam saat 20:30 sıralarında çıkan ve çıkış nedeni henüz bilinmeyen yangında mal kaybı yaşandı.Ahmet V.’na ait olan evde kimsenin olmaması nedeni ile yangında can kaybı yaşanmadı.
Yükselen alevler etrafa çabuk yayılarak odayı sardı
Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen Ordu Büyükşehir İtfaiyeye bağlı ekipler alevlere su sıkarak yangının yan evlere sıçramasını önledi.Mutfak ve salonun yanarak kullanılmaz hale geldiği olayda İtfaiyenin başarılı çalışması sonucu yangın daha fazla büyümeden söndürüldü.
Polis soruşturma başlattı.