Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Orhan Okuyan, Esnaf ve Sanatkarların AB’ne Uyum Yeteneklerinin Arttırılması (ADAPTESK) eğitimleri kapsamında E-Ticaret konusunda esnaflara eğitim semineri verileceğini söyledi.
Okuyan, “Esnaf ve Sanatkarların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Operasyonu, AB’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı IPA’nın 4. Bileşeni olan İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı (İKGOP) kapsamında, daha sürdürülebilir bir ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla insan sermayesine daha fazla yatırım yaparak esnaf ve sanatkârların uyum yeteneklerinin artırılması hedefiyle 25 Aralık Pazar Günü Saat 14:00’de Ünye Ticaret Borsası konferans salonunda başlayacak ilk eğitimi E-Ticaret konusunda olacaktır.”DEDİ
Eğitimlere devam edileceğini belirten Okuyan, projeye ilişkin bilgi almak ve eğitimlere katılmak isteyen esnafların Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası’nın 0452-3247392 nolu telefonundan üyelerin arayıp bilgi alarak, kayıtlarını yaptırabileceğini sözlerine ekledi.