Kaderine Terk Edilen Yollar
Bu memleket hepimizin,iyisiyle kötüsüyle doğduğumuz,büyüdüğümüz ve yaşadığımız yer Ünye.Ama maalesef Ünye’mize ve yaşayanlara gereken saygıyı gösteremeyen yetkililerimiz var.Bakın beyler ,Ünye’yi idare etmek için o koltuklara aday olan ve o hakkı milletten alan beyler, dev projelerden bahsederken böyle küçük işleri bile yapamayan sizler ,halka pek samimi gelmiyor vaatleriniz haberiniz olsun
Neden mi ?
Ünye meydanı köy meydanı gibi çamur,ara sokaklar Hamidiye Mah. Martoğlu Sokak gibi bakımsız rezil,yapmaya çalıştığınız ve yapamadığınız işler ortada, bu millet daha nasıl inansın büyük vaatlere. Aynası işdir kişinin ama gelin görün ki,ufak bir işi beceremeyenden ne beklenir ?
Vatandaş büyükşehire söylüyor, büyükşehir burası bize ait değil diyor. Ufak şehire söylüyor, oda bana ait değil büyükşehirin diyor.
Peki bu yol ,sokak,mahalle,memleket kimin ?İşine geldiği gibi konuşan sizlerin mi ki ,keyfi hizmet veriyorsunuz memlekete.
Vatandaş kapı kapı dolaşıyor çare arıyor,muhatap arıyor ama nafile…