eskort samsun

ÜNYENETHABER

KURTULMUŞ GECE KULÜBÜ SALDIRISINI DEĞERLENDİRDİ

KURTULMUŞ GECE KULÜBÜ SALDIRISINI DEĞERLENDİRDİ
01 Ocak 2017 - 12:15

1709477-640x360

Kurtulmuş: Birilerinin vermeye çalıştığı mesajlar olabilir

Gece kulübü saldırısıyla ilgili konuşan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, ‘Emareler var ama henüz şu örgüt diyemiyoruz. Terör örgütleri üzerinden birilerinin vermeye çalıştığı mesajlar olabilir’ dedi.

Kurtulmuş şunları söyledi:

“4 ciddi yaralımız var. 65 kişi yaralı. Tıbbi olarak eldeki bütün imkanlar seferber edildi. Emareler var ama henüz şu örgüt diyemiyoruz. Bir kişinin olduğu belki çevresinde destek verenlerin olabileceği… Bütün bağlantılar süratle gözden geçiriliyor. Bağlantıları varsa ortaya konulacak. İçeride dışarıda çok sayıda terör örgütüyle

mücadele ile geçti. Hem içeride hem dışarıda DAEŞ’in PKK’nın beli kırıldı. 2017’de Allah’ın izniyle kökünüzü kurutacağız. Bu terör örgütleri üzerinden birilerinin vermeye çalıştığı mesajlar olabilir.

“KONUŞURKEN DE ZORLANIYORUM, ALLAH BİLİYOR”

Türkiye’nin bölgede barış adımları atarak hızlı sonuç alması bazı kesinleri rahatsız etmiş olabilir. Türkiye ne terörle mücadelesinde ne de bölgede başta Suriye olmak üzere batış perspektifinden geri adım atacaktır. Konuşurken de zorlanıyorum, Allah biliyor. Bunlar insanlık, Türkiye düşmanıdır. Bunlara verilecek en güzel cevap dayanışma içinde birlik beraberlik içinde olmaktır.

Ailelerin Adli Tıp Kurumu’ndaki acı bekleyişi

(İstanbul için uyarı var mı?) Terör tam da bunu yapmak istiyor. Millet rutin hayatını terk etsin. Hayır kimsenin bu şekilde davranmaması lazım. Her türlü istihbarat değerlendiriliyor. Terör milletin korkmasını, ürkmesini istiyor. Vatandaşlarımızın günlük hayatını korku ve panikle yaşamasını istemeyiz.”

ddeww

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-