Ünye Askerlik Şube Başkanı Vahap Özyılmaz Kayseri’ye Atandı
2013 yılı Ağustos ayından buyana son 3.5 yıldır Ünye askerlik şube başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Personel Üsteğmen Vahap Özyılmaz 2016 yılı münferit atamaları kapsamında Kayseri Komando Tugayı Özlük kısım amirliğine atandı.
30 Aralık 2016 tarihinde Ünye’de ki görevinden ilişiği kesilen Ünye askerlik Şube başkanı Vahap Özyılmaz yapılan atamayla mesai arkadaşları ve Ünye’deki dostlarıyla vedalaştıktan sonra görev yeri Kayseri’ye hareket etti.