eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKANA YASAK GELDİ

BAŞKANA YASAK GELDİ
03 Ocak 2017 - 17:46
ppol
Hafta sonu ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecek olan Ordu Heyetine reklam_alaniİçişleri Bakanlığından izin çıkmadı.

Hafta sonu ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecek olan Ordu Heyetine İçişleri Bakanlığından izin çıkmadı. Bakanlığın kamu görevlilerine izin vermemesi üzerine ziyaret ileri bir tarihe ertelendi.

Ercan Havalimanı ile Ordu-Giresun Havalimanı  arasında Pegasus Hava Yolları tarafından  direkt uçak seferlerinin başlamasından sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu başkanlığındaki bir heyet Ordu’ya gelmişti. İadei ziyarette bulunmak için Vali İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Meclis Üyeleri ve bazı kamu görevlilerinden oluşan 55 kişilik heyet hafta sonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecekti.

Ohal Kapsamında kamu görevlilerine yurt dışı ziyaretleri izne bağlanmıştı. Ordu’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecek heyet için İç İşleri Bakanlığından izin çıkmayınca ziyaret iptal edildi.

alani975

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-