Ünye’de aşırı kar yağışı ve fırtınanın etkisiyle devrilen 3 ağaç, Ünye Çaybaşı yolunu trafiğe kapattı. Seferber olan ekipler, kapanan yolu 2,5 saatte güçlükle açtı.Uzun kuyrukların oluştuğu yolda ekipler yoğun şekilde yolu açabilmek için seferber oldular.
Kar kalınlığının 1 ,5 metreyi geçtiği bölgede fırtına sebebiyle devrilen 3 ağaç yol trafiğe kapattı. Ünye Çaybaşı yolunun 6. km 50 metre arayla yola devrilen ağaçlar sebebiyle yol yaklaşık 2,5 saat trafiğe kapalı kaldı. İki ilçe yolunda uzun araç kuyrukları oluştu.Hastaya gitmekte olan bir ambulansta kapalı yoldan geri dönerek başka güzergahtan hastaya ulaşmaya çalıştı.
Büyükşehir ekiplerinin çapaları ve uzun uğraşları sonucu yolun açılması ,saat 6:30 dan itibaren 9:00 kadar saatlerce yolda bekleyen sürücüleri rahatlattı.