Cezaevi firarisi olduğu iddia edilen bir kişi Samsun’da yakalandı.
Samsun’un İlkadım ilçesi 100. Yıl Bulvarı yanında meydana geldi. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yunus ekipleri asayiş uygulaması yaparken polisi fark eden M .D.(40), içinde bulunduğu otomobilden inerek kaçtı.
Yunus ekipleri kaçan M. D yakaladılar.Sahte kimlik taşıdığı tespit edilen M.D Yapılan araştırma sonucu cinayet suçundan 14 yıl hapis yatması gerekirken, 8 yıl kapalı cezaevinde kalmış. Daha sora yarı açık cezaevine nakledilen M.D.’nin buradan firar ettiği tespit edildi.