Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği Başkanı İrfan Tosun ve dernek üyeleri yakın zaman önce Ünye’de görevine başlayan Ünye Kaymakamı Hüseyin Ümit Güney’i ziyaret ettiler.
Dernek Başkanı İrfan Tosun’un dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptığı ziyarette Ünye hakkında konuşuldu.Dernek Başkanı Tosun dernek bünyesindeki çalışmaları ve projeleri anlatırken,yeni görevinde Kaymakam Güney’e başarılar diledi.
Kaymakam Güney ise ziyaretlerinden dolayı dernek Başkanı Tosun’a ve dernek üyelerine teşekkür etti.