Atakum Kaymakamı Ali BAKOĞLU, Canik Kaymakamı İlhan TURGUT, İlkadım Kaymakamı Turan ATLAMAZ ve Terme Kaymakamı Emin ALICI, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY’i makamında ziyaret ettiler.
Kaymakam GÜNEY, ilçemizi ziyarette bulunan kaymakamlara bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Karadenizin İncisi olan Ünye ilçesinde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.
Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY’in yeni göreve başlaması ile gerçekleşen ziyaret, hoş sohbet eşliğinde geçti.