Kaza bugün 11:00 saatlerinde Akçay’da meydana geldi. Kastamonu Entegre kavşağından yolun karşısına geçmek
isteyen motosikletliye, Samsun istikametine gitmekte olan 06 BZ 1339 plakalı kamyonetin çarpması sonucu kaza meydana geldi.
Görgü şahitlerinin ifadesine göre motosikleti ile yolun karşısına geçmek isteyen A.K (25)yolun ortasında geldiğinde Ünye yönünden gelen Ş.Ç kamyonet çarptı.Çarpanın şiddetiyle motor ve sürücüsü A.K(25) metrelerce uzağa fırladı.
Kaza sonucu metrelerce savrulan motosiklet sürücüsüne ilk müdahaleyi ilk yardım ekipleri yaptı.Yaralanan genç Terme devlet hastanesinde ameliyata alındı.
Jandarmanın güvenlik şeridi çektiği yolda ,trafik bir süre tek şeritten verildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.