eskort samsun

ÜNYENETHABER

AK Parti Ordu Milletvekili Gündoğdu, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

AK Parti Ordu Milletvekili Gündoğdu, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti
30 Ocak 2017 - 11:46
aa
AK Parti Ordu Milletvekili Gündoğdu, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyaret amacı ile ilgili bilgi veren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ”Referandum süresi öncesi bir sıkıntı yaşanmadan, milletin, memleketin, selameti içerisinde sürecin geçmesi için bütün mülki amirlerimizle, milletimizle, parti teşkilatımızla ve bütün sivil toplum örgütleriyle birlikte huzur içerisinde geçmesi için gayret göstereceğiz. Türkiye şuan önemli bir süreç içerisine girdi. Şu anda  birlik ve beraberlik zamanı” diye konuştu.
“Ordu Valimiz olarak sizleri gururla takip ediyoruz, destekliyoruz. Her zaman yanınızdayız ve sizin ayrım yapmadan burada görev yaptığınızı görüyoruz” diyen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ”Bizler  parti yöneticilerimizle birlikte sizleri ziyaret ettik ama diğer siyasi partilere de  kapınız açık. Valimizin böyle olması lazım. Siz de bu konuda gerçekten Ordu’da güzel hizmetler yapıyorsunuz. Ordu’yu en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Ordu’nun tanıtımına çok büyük katkıda bulunuyorsunuz. Siz artık turizm elçisi oldunuz. Dün Çambaşı yaylası şenliklerinde El-Cezire Tv’nin canlı yayın yapması memnuniyet verici. Bunu sağladığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. İl başkan yardımcılarımızla birlikte bir nezaket ziyareti olsun istedik” şeklinde konuştu.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Biz burada devletin ve milletin temsilcisi olarak görev yapıyoruz. Valiler, Devletin ve Hükümetin temsilcisidir. Her Bakanın temsilcisi  İl’de Validir. Önümüzde bir referandum süreci var. Dolayısıyla biz aynı zamanda devletin temsilcisi olarak referandum sürecinin huzur içerisinde geçmesi,  lehte ve aleyhte vatandaşı aydınlatmak isteyenlerin güvenliğinin sağlanması, vatandaşların dilediği yönde oyunu rahatça kullanması için gereken her türlü tedbirlerin alınması, ilerleyen zamanda yüksek seçim kurulu ve il seçim kurullarının devreye girmesiyle birlikte yürüteceğimiz bir çalışma  gerçekleştirilecek. Biz kamu görevlisi olarak güvenlik güçlerimiz, memur ve müdür arkadaşlarla birlikte bu referandum sürecinin huzur ve esenlik içerisinde geçmesi için her türlü çabayı göstereceğiz” dedi.⁠⁠⁠⁠
UGUR
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-