Ünye’de yoğun kar yağışı günlük yaşamı etkilemeye devam ediyor.Bu durumdan en çok yaşılar,engelliler ve hastalar etkileniyor.
Sokak hayvanlarını bile unutmayan Ünye belediyesi maalesef 3 gündür engelli bir vatandaşı ve yaşlı annesini unutmuşa benziyor.
Belediye ekiplerinin sabaha kadar çalıştığını ,ana yolları açık tuttuğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,engelli,hasta ve yaşlılara özel olarak hizmet ettiklerini ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşların kendilerine ulaşmaları uyarısında bulunmuştu.
NE YAZIK Kİ SESLERİNİ DUYAN OLMADI
Ünye merkezde oturan engelli bir vatandaş ve yaşlı annesi 3 gün önce belediyeyi aradıklarını yardım istediklerini fakat o gün bugündür gelen giden olmadığını belirtti.Fevzi Çakmak mahallesi devlet sahil yolu no :211 adreste ana yola 15 metre mesafede oturduklarını belirterek.Belediyenin çalışmalarını takip ediyoruz ama inanın 3 gündür buraya dahi gelemeyen belediyenin pek bir iş yaptığına inancımız kalmadı.Annemle beraber yaşıyoruz ve kar esaretinin üstüne birde bu ilgisizlik bizi üzdü.Hayırdır yoksa belediye kepenk mi indirdi de haberimiz yok dediler.