eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN,ÜNYELİYLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ?

BAŞKAN,ÜNYELİYLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ?
08 Şubat 2017 - 23:59

eee

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye’de bir dizi incelemeler ve ziyaretlerde bulundu. Büyüklehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın önceki ziyaretlerine göre programa katılımın  daha az olduğu da dikkatlerden kaçmadı.  Başkan Yılmaz’ın OSB önceliğimiz Ünye’dir sözleri ,Ünye için bu projenin ciddiyetini halen kavrayamadığı izlenimi bıraktı.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nda Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, oda temsilcileri ve vatandaşlarla buluşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’la birlikte çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıda Konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye Çevre Yolu başta olmak üzere Ünye Devlet Hastanesi, dere ıslahları, merkezde okul inşaatları olmak üzere Ünye’nin devletten neredeyse her istediğini aldığına dikkat çekti.

Yılmaz: “OSB önceliğimiz Ünye’dir”

2017 yılı yatırım programında Ordu’da Ünye, Fatsa ve Altınordu Organize Sanayi Bölgesinin olduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Altınordu’da ve Fatsa’da OSB’ler şu an için var ve buralarda toplam 8 bin kişi çalışıyor. Ancak Ünye ilçemizde yok. Bu nedenle Ordu için yapılacak OSB ödeneğini OSB olmayan Ünye ilçemiz için kullanacağız. Yani önceliğimiz Ünye’dir” dedi.

Ünye’de OSB’nin yatırım programına alınmasının ardından ilk adımın atıldığını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Ancak yetmez, Ünye’de sivil toplum kuruluşları, odalar, muhtarlar, kısacası herkes bu konuda Ankara’ya gereken baskıyı yapmalı ve takip etmeli” diye konuştu.

15878787_10209849060856576_1436579668_n8

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-