eskort samsun

ÜNYENETHABER

FEVZİ ÇAKMAK YAŞAM ALANI MART AYI SONUNDA AÇILIYOR

FEVZİ ÇAKMAK YAŞAM ALANI MART AYI SONUNDA AÇILIYOR
08 Şubat 2017 - 18:09

unye-ye-yeni-sosyal-yasam-alani-9243725_o

Ünye’de çalışmaları incelemek üzere bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’la birlikte çalışmaları inceledi.
Ünye Belediyesi’ne ait olan ve daha önce Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak kullanılan alana Başkan Çamyar seçim döneminde bir sosyal yaşam alanı projesi sözü vermişti. Bu alanı boşaltan ve Destek Hizmetleri Müdürlüğünü başka alana taşıyan Ünye Belediyesi, Fevzi Çakmak Mahallesinde ki bu alana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bir sosyal yaşam alanı projesi başlatmıştı.
Projede artık sona gelindi. İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan Fevzi Çakmak Sosyal Yaşam alanı projesini incelene Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Fevzi Çakmak Mahallesinin her geçen gün daha fazla yatırım aldığını söylediler.
İncelemeler sırasında Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Hasan Çalışkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür etti.
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise “Biz söz verdiğimiz gibi 1 yıl içerisinde burada ki Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz kaldırdık. Tabi yapım süreci ile ilgili ilçe belediyelerinin bütçesi belli. Bu nedenle sosyal yaşam alanı projesinin yapımı konusunda Büyükşehir Belediyemizden destek istedik. Bu noktada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn; Enver Yılmaz devreye girdi. Ben kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise yaptığı açıklamada, “Burası başta Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerimiz olmak üzere Ünyeli hemşerilerimizin kullanacağı çok güzel bir sosyal ve kültürel bir tesis olacak. Ünye Belediye Başkanımız Sn; Ahmet Çamyar, bu projenin fiziki şartlarının hazırlanmasında son derece gayret gösterdi ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Mart ayı sonunda hizmete girmiş olacak. Ünyeli hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıklar” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-